Навчання

Онлайн курс

"Не проґав момент! 2.0"

Це онлайн курс фотографії для батьків, що хочуть навчитися знімати своїх дітей. Знання по світлу, кольору і композиції ви зможете застосовувати для зйомки як на камеру, так і на телефон. Наразі курс можна пройти в індивідуальному порядку, онлайн, або офлайн, якщо ви в Києві. По всіх питаннях звертайтесь в індивідуальному порядку.

Що потрібно для початку?

 • Камера. Дзеркальна, або бездзеркальна камера, бажано з портретною лінзою (наприклад 50мм, 1.8). В першу чергу орієнтуємось на зйомку на камеру, але один урок по мобільній фотографії буде.
 • Смартфон з інстаграмом та телеграмом. 
 • Бажання вчитися. Домашні завдвння будуть, але все можна робити з будь-якої точки Землі та в своєму ритмі. 

Як все відбувається?

Навчання проходить на двох основних платформах. Закритий акаунт в інстаграмі – там з’являтимуться основні відео-уроки. В загальній стрічці – пости з поясненнями, шпаргалки, додаткові матеріали та домашні завдання.

Друга платформа – телеграм. Там загальний чат з усіма учасниками цього потоку. Усі питання ставляться там. Домашні завдання постяться учасниками в окремі папки на  гугл диску, кожен учасник отримує по них фідбек індивідуально. При бажанні можна запостити в загальний чат і обговорити там.

Що ви будете вміти після курсу?

 • Зможете зняти постановочний портрет вашої дитини, так як ви задумали, а не як вийшло 😉
 • Привезете з відпустки красиві фото, та зможете оформити альбом в подарунок дідусям та бабусям.
 • Навчитеся ловити моменти, та знімати повсякденний репортаж про життя сім’ї, бо те що бачать мама і тато щодня, не бачить жоден запрошений фотограф

Програма курсу

 1. Технічна складова. Як утворюється зображення. Типи камер та об’єктивів. Що таке фокус?
 2. Налаштування камери – витримка, діафрагма, ісо. Управління експозицією в режимах М та А
 3. Види освітлення. Світлові схеми. Корекція експозиції. Способи фокусування.
 4. Колір та його вплив на сприйняття зображення. Підбір одягу та локацій. 
 5. Важливість та критерії відбору фотографій. Фон, точка зйомки та ракурс. Об’єм в кадрі та природня рамка. 
 6. Композиція. Способи організації кадру та правило третин
 7. Способи відділення основного від другорядного. Подібність та контраст. Форма на площині. Сюжет.
 8. Статика та динаміка. Розбір фотографій відомих фотографів. Я знімати дітей різного віку? 
 9. Мобільна фотографія. Як перенести в телефон нові знання?
 10. Макетування фотокниги зі знятої історії.

Відгуки

Lina Zhuk

Чудесний курс для тих, хто хоче дивитись на свої фото без сліз. При чому курс орієнтований на всіх, не лише на мам. Я проходила його задовго до того, як пізнала радість материнства. І зараз, маючи дитину, розумію, що то був мій найкращий вклад. Поміж тим, разом з мистецтвом самого фото, Аліна доступно розкладе що і як. Де краще втриматись, а де можна розгулятись. Допоможе у підборі техніки і пояснить усі ньюанси техніки.
Коротше, хапайте каперу і бігом на курс. Не дякуйте))) П.с. Досить чекати, поки фотограф буде мати вільне віконце для вас – знімате свою дитину самі!!!

 

 

Lesia Boiko

Алина, спасибо тебе большое за курс)
Имея достаточный опыт в фотографии как хобби, камера лежала и пылилась на полке после рождения ребенка) После курса я начала снимать ее на камеру и фотографии до 4 мес и после отличаются существенно)
Благодаря ему я сделала очень классную фотокнигу первого года которой восхищаются все) Ну и конечно именно он стал пушем для меня в детской фотографии и позволил через 2 года начать коммерческие съемки и других детей тоже)

 

 

Вікторія Черняхівська

До курсу «Не проґав момент!» я фотографувала тільки на авторежимі й не мала уявлення про витримку, діафрагму чи ISO. Курсом зацікавилася, коли моєму синові було 7 місяців, а я в декреті розгубила свої попередні зацікавлення і шукала нових.
Коли побачила анонс курсу, очі загорілися: я зможу фотографувати немовлят! Вчитися було цікаво і надихаюче, ще під час занять я зареєструвала на фейсбуці сторінку «Блог фотографа немовлят», надрукувала візитки – і за літо-осінь провела кілька десятків сімейних фотосесій із малюками (наймолодшою серед моїх «клієнтів» була 10-денна новонароджена дівчинка).
Пізніше «Блог фотографа» я закрила, перемкнувшись на нові захоплення, але якщо підсумувати результати навчання на курсі:
– тепер я фотографую не в авторежимі і практично завжди можу «домовитися» зі своїм фотоапаратом, щоб одержати гарні знімки навіть за поганого освітлення;
– тепер у моєму сімейному фотоархіві – красиві фотографії, і я теж знаю секрет, як одержати казкові світлини, коли все немов світиться;))
– я одержувала приємні призи за участь у соцмережевих фотоконкурсах – від книжок до ергорюкзака;
– моя фотографія вийшла в фінал конкурсу #liveforthestory від Canon Ukraine (35 фіналістів серед 1279 учасників), тоді я вперше побачила своє фото, роздруковане в велетенському форматі на виставці в галереї;
– познайомилася з чудовими дівчатами-однокурсницями, з якими продовжую спілкування;)
– нині займаюся книжковою ілюстрацією, і тут вміння одержати потрібні знімки мені також стає в нагоді.
Курс Аліни вважаю гарним стартом у фотографії і радію, що пройшла його:)